SOSW Aktualności - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA Bezpłatne wsparcie w formie diagnozy i terapii – BR

Bezpłatne wsparcie w formie diagnozy i terapii – BR
4 stycznia 2021

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Dąbrowie Górniczej ul. 3 Maja 22 w okresie ferii zimowych pracuje stacjonarnie, oferując możliwość bezpośredniej pomocy, od poniedziałku do czwartku w godzinach od 8.00 – 18.00, w piątki od 8.00 – 16.00

Oferujemy bezpłatne wsparcie w formie diagnozy i terapii psychologicznej, pedagogicznej i logopedycznej dostosowanej do potrzeb dzieci i młodzieży, a także wsparcie dla rodziców i opiekunów w formie porad i konsultacji. Z uwagi na zagrożenie epidemiologiczne możliwa jest także pomoc w formie on-line z zastosowaniem aplikacji microsoft teams.
11.01.2021 r. o godz. 16.00 zapraszamy rodziców i opiekunów na prelekcję on-line „Wpływ pandemii na funkcjonowanie społeczno-emocjonalne dzieci i młodzieży – rola rodziców we wspieraniu ich prawidłowego rozwoju” prowadzone przez psychoterapeutę naszej poradni mgr Monikę Nowińską.

Aby skorzystać z form pomocy psychologiczno-pedagogicznej oferowanej przez naszych specjalistów należy skontaktować się z sekretariatem poradni pod nr telefonów:

(32) 262-38-11, (32) 262-53-50

Ponadto w okresie ferii oferujemy możliwość skorzystania z infolinii codziennie godzinach od 8.00 do 18.00, pod nr telefonu 509-769-940

Zachęcamy dzieci i rodziców do kontaktu z dyżurującymi specjalistami w przypadku odczuwania skutków ograniczeń wynikających z przedłużającej się izolacji, obniżenia nastroju, lęku, trudnych emocjonalnie sytuacji w relacjach rodzinnych i rówieśniczych , symptomów uzależnienia od mediów elektronicznych oraz innych sytuacji dotyczących trudności dnia codziennego.
Zapraszamy również na stronę internetową naszej poradni https://poradnia.dabrowa.pl/ gdzie w zakładce CZYTELNIA można znaleźć wiele ciekawych artykułów.

Zespół Specjalistów Poradni
Psychologiczno-Pedagogicznej

kontrast
powiększenie

   

Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy
dla Dzieci i Młodzieży Niepełnosprawnej

w Dąbrowie Górniczej
ul. Swobodna 59
tel. 32 261 80 03

Skip to content