SOSW Aktualności - BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w Tenisie Stołowym

Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w Tenisie Stołowym
9 marca 2018

W dniu 9.03.2018 r w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Będzinie odbyły się XXV Integracyjne Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w Tenisie Stołowym pod honorowym patronatem Starosty Będzińskiego organizowane przez Zespół Szkół Specjalnych w Czeladzi. Podczas zmagań sportowych uczniowie naszego ośrodka zdobyli drużynowo I miejsce i otrzymali puchar oraz bon na zakup sprzętu sportowego. W poszczególnych kategoriach wiekowych Marcin Bigos zajął II miejsce a Bartłomiej Ostatek IV miejsce. Uczniowie którzy zajęli miejsca na podium otrzymali medale, dyplomy i nagrody rzeczowe. Śląski Kurator Oświaty oraz Wojewoda Śląski pogratulowali naszym uczniom woli walki oraz postaw fair play godnych prawdziwych sportowców.